<oembed><version>1.0</version><provider_name>Kouei Japan Trading | Get Quotation</provider_name><provider_url>https://koueitrading.com/global</provider_url><author_name>kvt part2</author_name><author_url>https://koueitrading.com/global/author/kvtpart2/</author_url><title>Sanwa DCM600DR Clamp Meters</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="xKfhCxfky8"&gt;&lt;a href="https://koueitrading.com/global/product/sanwa-dcm600dr-clamp-meters/"&gt;Sanwa DCM600DR Clamp Meters&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://koueitrading.com/global/product/sanwa-dcm600dr-clamp-meters/embed/#?secret=xKfhCxfky8" width="600" height="338" title="&#x201C;Sanwa DCM600DR Clamp Meters&#x201D; &#x2014; Kouei Japan Trading | Get Quotation" data-secret="xKfhCxfky8" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;