CCS LB-1100X150SW / LB-1100X150BL / LB-1100X150RD Bar (Area)
Manufacturer: CCS Inc.
Model: LB-1100X150SW / LB-1100X150BL / LB-1100X150RD
Features
- LB Series Diffused Bar Lights
- Measures W 1121.2 mm x D 161 mm x H 33.6 mm, the light-emitting surface measures 1100 x 150 mm.