YK DS-1273ZJ-140-DM45 Wall Mounting Bracket For Dome Camera
Manufacturer: YK Wireless Co., Ltd.
Model: DS-1273ZJ-140-DM45
Product Description
Wall mount bracket for Hikvision dome security cameras
DS-1273ZJ-140-DM45 Body Dimensions
Introducing the Dome Camera Wall Mount Bracket DS-1273ZJ-140-DM45
Specifications
| material | Aluminum alloy |
| size | Φ140mm × 183.5mm × 231.5mm |