CCS TH2-27X27SW-PM Flat
Manufacturer: CCS Inc.
Model: TH2-27X27SW-PM
Feature
- This Light Unit emits white light and measures 35 x 39 x 18 mm (width x depth x height).
- The light-emitting surface measures 27 x 27 mm.\
- High-directivity type.
Specifications
| LED color | White |
|---|---|
| Correlated color temperature | 5,300 K typ. |
| Dimensions | W 35 mm x D 39 mm x H 18 mm |
| Input voltage | 24VDC |
| Power consumption | 3.1 W max. |
| Polarity & signal | 1: (+), 2: NC, 3: (-) |
| Cable length | 300 mm |